Lze médiím věřit? Máme všechny informace potřebné k důležitým rozhodnutím?

Jmenuji se Petr Bureš a chci Vám poděkovat, že jste došli až sem. Zdá se, že vás obsah, který vytváříme, zaujal.

Co myslíte? Říkají nám v televizi a dalších mainstreamových médiích celou pravdu? Jak často jsme zjistili, že se věci udály jinak, než nám bylo předkládáno k věření. Máme všechny relevantní informace, abychom se dokázali správně rozhodovat?

Budoucnost nám připravuje nejedno překvapení a mnohé výzvy, které budou mít dopad na náš běžný život. Vývoj cen energií, green deal, uhlíková daň atd.

Všimli jste si ale, že sdělovací prostředky o mezinárodních událostech mluví takřka stejně, jako by opisovali?

Proč od sebe média opisují?

Všechna mainstreamová média přebírají informace od světových tiskových agentur (AP, REUTERS, Bloomberg, apod.) To samozřejmě snižuje náklady, protože vše dostanete hotové včetně obrázků a komentářů.

Nikdo však neřeší, zda tato původní informace z druhého konce světa je správná, nebo obsahuje nepřesnosti. Nikdo to neověřuje a nikdo nenabízí alternativní pohled z místa.

Většina lidí nemá chuť a hlavně čas hledat informace na zahraničních serverech a shánět se po doplňujících faktech. Informační pole je plné balastu a pro běžného člověka je obtížné se v aktuálních otázkách orientovat.

Z různých stran je atakován protichůdnými názory a tvrzeními ... 

YouTubový kanál Petr Bureš TV

To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem v r. 2020 založil YouTube kanál Petr Bureš TV, který se za dva roky roky rozrostl na stovky videí s jedním formátem. Jedná se o live rozhovory s lidmi, kteří mají co říct a kteří sdílejí svoje názory a informace více nebo méně z jiné než té mainstreamové strany. Především ty, kterým není dáván prostor v České televizi.

Zvu vás, abyste si i Vy stejně jako více než 40000 našich odběratelů (říjen 2022) svým vlastním tempem rozšiřovali své obzory, znalosti a zkušenosti napříč mnoha obory, např. ekonomie, historie, zdravotní otázky, životní prostředí a klimatologie, kultury, praktické rady k aktuální situaci a jiné. 

Hosté, na které se můžete pravidelně těšit

Z těch, kteří se u nás objevují pravidelně jsou to především historik dr. Josef Skála, prognostik prof. Peter Staněk, dále ekonom ing. Pavol Ľupták, historička dr. Marie Neudorflová, politolog prof. Oskar Krejčí a další a další.

Pokud by vám role pasivního příjemce informací nevyhovovala, můžete se u nás stát i aktivní součástí vysílání. Vysíláme totiž živě a vy budete dostávat příležitost zapojit se v chatu anebo budete moct posílat své dotazy předem i v průběhu pořadu e-mailem. Naši hosté na položené dotazy v průběhu vysílání odpovídají.

Zvu Vás k odběru našeho obsahu

Pokud se stanete odběrateli našeho obsahu, budete navíc v rámci Youtube kanálu Petr Bureš TV dostávat upozornění na nová živá vysílání i na přednášky a rozhovory ze záznamu.

Srdečně Vás zvu: